12 листопада 2019 року  відбулася офіційна зустріч ректора ДЗВО "Університет менеджменту освіти" Миколи Кириченка з ректором Інституту освітнього та професійного розвитку (м.Будвпешт, Угорщина) Степаном Литвином, на якій було підписано Договір про співробітництво. Договором, зокрема, передбачається реалізація спільних науково-дослідних програм та участь у наукових заходах, організованих самостійно або в співпраці з іншими освітніми закладами Угорщини та України. На підписанні Договору про співробітництво були присутні перший проректор УМО Наталья Клокар та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО Олена Алейнікова.