Відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності: 011 «Освітні, педагогічні науки»

25 червня 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності: 011 «Освітні, педагогічні науки», освітньо-професійних програм: «Педагогіка вищої школи» та «Християнська педагогіка»; спеціальності: 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом».

З вітальним словом виступили: ректор Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Кириченко Микола Олексійович; директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Рожнова Тетяна Євгенівна; завідувач кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор кафедри, гарант освітньо-професійної програми «Християнська педагогіка» Сіданіч Ірина Леонідівна; доктор педагогічних наук, керівник проєктної групи спеціальності «Менеджмент» та гарант освітньо-пофесійної програми «Управління навчальним закладом» з моменту створення цієї програми Тимошко Ганна Миколаївна; куратор групи УНЗ - 19Г1, кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти , нині гарант ОПП «Управління навчальним закладом» Махиня Тетяна Анатоліївна; кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, гарант ОПП «Педагогіка вищої школи» Приходькіна Наталія Олексіївна; доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, гарант ОНП «Спеціальна освіта (за нозологіями)» Гладуш Віктор Антонович; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Грищук Дмитро Геннадійович.

Усі виступаючі побажали випускникам щаливої долі, успіхів, здійснення їхніх мрій та подальших успіхів.

Ректор Університету Кириченко М. О. вручив переможцям конкурсу на кращу кваліфікаційну роботу дипломи, а голові Студентської колегіїї Чепенко Єлизаветі, яка всі роки була активним учасником та ініціатором багатьої заходів в Університеті - грамоту.

Директором ННІМП Рожновою Т. Є. були вручені грамоти здобувачам вищої освіти, які брали активну участь у житті Інституту.

Цікаво пройшла церемонія перекидання «китиць» на «конфередатках», яку провела директор ННІМП, прозвучав гімн студентів Гаудеамус і нарешті прийшов момент вручення дипломів освітнього рівня "магістр". Ректор Університету Кириченко М. О. кожному магістру разом із дипломом говорив добрі, щирі слова вітання!

Після вручення дипломів, усі зібралися біля навчального корпусу для спільної світлини на згадку про урочисту подію!

В добру путь, випускники - 2021 року!!!!