вітаємо з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

ДОРОГІ НАШІ СТУДЕНТИ: колишні, нинішні і майбутні!

Від колективу Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО  "Університет менеджменту освіти" НАПН України вітаю вас з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА, з покликанням юності і веселощів, великих прагнень і невгасимого ентузіазму! Ваші студентські роки є періодом звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе для вас щось нове і цікаве в сприйнятті!

Ми пишаємося вами, пишаємося тим, що ви в нас такі Творчі, Талановиті, Ініціативні, Добрі та Відкриті! Ви маєте свою точку зору, своє бачення і власну позицію. Ви впевнені у собі і відстоюєте свої ідеї.

Не втрачайте своїх можливостей, не втрачайте і далі впевненості у своєму успіху і досягайте своєї мети! Залишайтеся завжди на хвилі позитиву! Будьте згуртованими і підтримуйте один одного - це дуже важливо в житті!

Бажаю вам Удачі, легких сесій, найкращих сучасних викладачів, вірних друзів, любові, гарного настрою та незабутніх вражень вашої юності! Бажаю провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя!

ОБІЙМАЮ! ЛЮБЛЮ! ВІТАЮ!

З повагою,
директор ННІМП ДЗВО "Університет менеджменту освіти",
доктор наук з державного управління, професор