23 квітня  – професійний День психолога!

23 квітня – професійний День психолога!

Наука, в якій таємниць не менше ніж в алхімії – це психологія. Стати справжнім майстром в ній може лише людина, яка щиро вірить у те, що світ і людей можна зробити кращими! Це вимагає величезної віддачі і доброти власної душі. Бути хорошим психологом значить бути мудрецем і вченим в одній особі.

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» пишається своєю провідною кафедрою Психології та особистісного розвитку на чолі із практичним психологом, прекрасним науковцем, доктором психологічних наук, відомим професором Павлом ЛУШИНИМ та своїми КОЛЕГАМИ-ПСИХОЛОГАМИ, кожен з яких є яскравою особистістю і професіоналом своєї справи!

Я вітаю вас, дорогі колеги з Днем психолога і бажаю вам вірити в краще і вирішувати всі питання з натхненням! Будьте завжди щасливі!

САЛЮТ НА ВАШУ ЧЕСТЬ – ВИ ТОГО ВАРТІ!

Олена Алейнікова
директор ННІМП УМО