Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»  від 11 лютого 2015 року № 69 20 лютого 2016 року відзначається День Героїв Небесної Сотні.

23 лютого 2016 року в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено Акцію пам’яті Героїв Небесної Сотні з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Годину пам’яті Героїв Небесної Сотні зі студентами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології проводила доцент кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи Вініченко Алла Анатоліївна.

На початку заходу пролунав Гімн України. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Тематичні доповіді виступаючих нікого не залишили байдужими та викликали дискусії і обговорення серед присутніх. Захід ще і ще раз підтвердив, що наші студенти є гідними продовжувачами слави, подвигу і гідності всіх українців, хто боронив і боронить нашу Незалежність.