ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

30 жовтня 2021 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України долучився до проведення Всеукраїнського Дня відкритих дверей який відбувся в онлайн форматі на платформі Zoom.

 Родзинкою профорієнтаційної зустрічі були виступи членів ректорату, представників Приймальної комісії, дирекції Інституту, кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, які в своїх презентаціях продемонстрували особливості освітніх програм, напрямів підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування.

До онлайн спілкування долучилися учні старших класів, училищ, студенти коледжів і батьки, адже надзвичайно важливим у житті кожного майбутнього студента є вибір закладу вищої освіти та професії на все життя.

Учасники заходу отримали відповіді на всі запитання, подякували працівникам Університету за нагоду і можливість онлайн консультування в умовах карантинних обмежень.

Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутньої професії. І запрошуємо на навчання!

Наступний Всеукраїнський День відкритих дверей відбудеться 25 листопада та 16 грудня 2021 року о 15.00. Детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://umo.edu.ua/denj-vidkritikh-dverej-21-30

Вступники можуть отримати необхідну інформацію на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за посиланням: http://umo.edu.ua/applicants

 

Ми у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA
https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

Перегляд Дня відкритих дверей на YouTube каналі:
https://youtu.be/w-bOFslaYXs

До нових зустрічей!