Активно продовжується популяризація освітніх програм університету серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Київа.

З 02 по 10 березня 2017 р. адміністрацією ННІМП було організовано заходи щодо популяризації освітніх програм ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» серед учнів 9-11 класів у п’яти загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва, в яких взяли участь працівники кафедри економіки, підприємництва та менеджменту.

Зустрічі з учнями проводилися у загальноосвітній школі I-III ступенів № 217 Дарницького району м. Києва (доцент кафедри Шевчик О.Г., методист Мухіною Л.Я.),  загальноосвітній школі I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу № 302 м. Києва (старший викладач Брусєнцева О.А., лаборант Валевська М.О.), спеціалізованій школі № 105 (доцент кафедри Мурашко О.В., лаборант Валевська М.О.), спеціалізованій школі I-II ступенів № 24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов (лаборант кафедри Валевська М.О.), загальноосвітній школі № 289 (лаборант кафедри Валевська М.О.).

У ході спілкування викладачі кафедри провели тестування на визначення рівня розвитку комунікативних та організаторських здібностей учнів за методикою В.В. Синявського та Б.О. Федоришина, розповіли про переваги освітніх програм та відповіли на запитання щодо різних аспектів навчання в університеті.

Загалом у заходах прийняло участь більш ніж 412 учнів 9 – 11 класів. На кожній зустрічі вони уважно та зацікавлено сприймали інформацію та активно брали участь у співбесіді з викладачами.