Буде проведений онлайн майстер-клас «Формування інформаційної культури у майбутніх керівників організацій та установ»

15 жовтня 2021 року о 9-00 науково-педагогічними працівниками кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в рамках роботи 38 Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра – 2021» буде проведений онлайн майстер-клас за темою: «Формування інформаційної культури у майбутніх керівників організацій та установ».

Основні спікери:

• Карташов Є.Г., завідувач кафедри, д.держ.упр., професор
  • Ковтун О.А., професор кафедри, к.держ.упр., доцент
  • Бережна Г.В., доцент кафедри, к.е.н., доцент
  • Дубініна О.В., доцент кафедри, к.пед.н., доцент

Модератори заходу:

• Бережна Г.В., доцент кафедри, к.е.н., доцент
  • Корсакевич С.С., старший викладач кафедри

Підключитися до майстер класу на платформі Zoom можна за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 954 7807 9640

Код доступу 505674

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків, здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, керівників організацій та установ, державних службовці в та усіх бажаючих долучитися до майстер-класу!