Чергова зустріч з курсу-тренінгу «Підготовка наречених до одруження»

1 лютого 2016 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології відбулася чергова зустріч з курсу-тренінгу «Підготовка наречених до одруження» на тему «Конфлікт», яка була проведена методистом кафедри загальної та практичної психології Соболевою Ольгою Миколаївною.

У процесі роботи у групі було розглянуто наступні питання: які помилки допускають молоді пари у спілкуванні, як можна запобігти помилок комунікації та попередити конфлікти.

Під час тренінгу впроваджувався комплекс вправ на довіру, після чого був зроблений аналіз відчуттів та самоаналіз здібностей щодо розпізнавання емоції та потреби людини, яка знаходиться поруч. Окремим блоком були розглянуті питання вирішення конфліктів, визначені умови і кроки для вирішення конфліктів без поразки і «без жертв».