ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019

День відкритих дверей – це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в Університеті та зробити перший крок до своєї освіти.

11 травня 2019 року з метою популяризації освітніх програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було організовано та проведено постійно діючий День відкритих дверей -2019. Захід проводили заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініна О. В., професор кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Букорос Т. О.

У ході заходу майбутні абітурієнти мали можливість дізнатися про освітні програми ННІМП та напрями, за якими здійснюється підготовка в Університеті, ознайомитися з Правилами прийому до Університету. Присутні на заході, також, отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році.

Упродовж заходу традиційно відбулася демонстрація презентаційних матеріалів про діяльність ННІМП, завдяки чому майбутні абітурієнти ознайомилися з історією закладу, видатними ученими — працівниками Університету, відомими випускників та напрями діяльності.

Також, під час заходу відвідувачі отримали детальну інформацію про організацію освітнього процес та практики, перспективи працевлаштування випускників Університету та про організацію дозвілля й побут студентів.

Традиційно День відкритих дверей у 2018/2019 навчальному році проводиться два рази на місяць. Оголошення про цей захід заздалегідь висвітлюється на сайті Університету за посиланням http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja та на сторінках у Фейсбуці