ДЕНЬ ЗНАНЬ – 2017

ДЕНЬ ЗНАНЬ – 2017

1 Вересня 2017 року в Актовій залі Інституту педагогіки відбувся урочистий захід з нагоди традиційного свята «День знань – 201 та посвяти першокурсників у студенти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. В цей святковий день для привітання та надання своїх настанов завітали представники Національної академії педагогічних наук України, керівництво Університету і Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології, поважні гості, викладачі, співробітники Університету та батьки.

З першими привітальними та настановними словами до студентів звернувся президент Національної академії педагогічних наук України Василь Григорович Кремень. Вітальні слова на адресу першокурсників прозвучали від  виконуючого обов’язки ректора ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», член-кореспондента Академії наук вищої освіти України Кириченка Миколи Олексійовича; директора Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології, доктора наук з державного управління, професора Алейнікової Олени Володимирівни; ветерана АТО, майора запасу, військового психолога добровольчого батальйону «Київщина» Андрія Козінчука. У свою чергу зі словами подяки до виступаючих та викладачів Університету звернувся Голова Студентської колегії УМО Михайло Некрасов.

Здобувачі вищої освіти 1-го курсу отримали вітальні грамоти, а основний студентський документ, який є головною відзнакою протягом усього періоду навчання – символічний студентський квиток вручив виконуючий обов’язки ректора ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Кириченко Микола Олексійович. Щирі, доброзичливі слова привітання та настанови на адресу студентів прозвучали від завідувача кафедри психології та особистісного розвитку, доктора психологічних наук, професора Лушина Павла Володимировича і завідувача кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін, доктора наук з державного управління Карташова Євгена Григоровича. Боже благословення та освячення доброго путі, шляхами оволодіння знаннями, здобувачі вищої освіти отримали від заступника голови синодального відділу сім'ї УПЦ ієрея Іоанна Ружицького. Священик привітав керівництво університету, першокурсників, віх студентів, викладачів і гостей з початком нового навчального року. Побажав плідної роботи, Божої ласки та заступництва Цариці Небесної. По закінченню вітального слова, отець Іоанн дав благословення на новий навчальний рік та окропив присутніх святою водою.

Особливо слід відзначити, що святковий настрій та заряд позитивної енергії створювали ведучі – студенти 3-го курсу денної форми навчання Андрієнко Олена та Надворний Ярослав, а також вокаліст Олег Кеуш з піснею «Два кольори» та вокаліст  Антон Юхименко з піснею «Mamma». Захід відбувся у святковій та доброзичливій атмосфері залишивши лише гарні враження і спогади у присутніх.

Після урочистої частини зі здобувачами вищої освіти денної форми навчання був проведений «Урок мужності», який проводила доцент кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Інжиєвська Леся Анатоліївна разом з ветераном АТО, майором запасу, військовим психологом добровольчого батальйону «Київщина» Андрієм Козінчуком.

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО бажає першокурсникам та студентам Університету гарного настрою, великих звершень та успіхів у навчанні!