До ННІМП УМО завітав Президент Благодійного фонду "Сім'я кожному" Іван Ружицький

10 травня 2019 року до ННІМП УМО завітав фахівець з питань сім'ї та сімейних стосунків, Президент Благодійного фонду "Сім'я кожному" Іван Ружицький. В рамках візиту відбулася зустріч зі студентами групи МОБ-18-Д2 та ПТБД-18-Д2 та бесіда на тему: «У чому полягає сенс життя».

Для визначення свого морального самоствердження студент має визначити для себе, що є головним в його житті, поставити перед собою певні цілі, знайти способи їх вирішення та чітко усвідомити сенс свого життя. Також мова йшла про закоханість, любов і перспективу отримання міцних і надійних стосунків в сім’ї. Ключовою порадою, яку отримали студенти був заклик до відповідальності. Відповідальності перед батьками, так як вони бажають найбільше добра своїм дітям, тому при створенні власної сім’ї від нас залежить чи справдяться їхні очікування. Перед суспільством, так як оточуючі нас люди будуть спостерігати на нашим подружжям, тому ми можемо бути прикладом для інших, або навпаки. Один перед одним, так як створюючи сім’ю ми довіряємо своє життя один одному. Нарешті відповідальності перед майбутніми дітьми, адже саме від нас залежить, які моральні якості вони отримають у спадок.

«Якщо хтось із вас по вині когось з подружжя буде плакати то за це доведеться відповідати. Натомість, якщо ви будете дякувати Богу один за одного, то щастя такого подружжя перевершать будь-які життєві очікування. І це не філософія думки, а правда життя. Тому будьте відповідальними, мудрими і зрілими людьми» - підсумував фахівець. В ході зустрічі учасники дійшли висновку, що життя людини є унікальним, наповненим різними почуттями та подіями в якому присутні певні позитивні моменти, які містять стимули для відкриття у людини творчого саморозвитку та розширення світоглядних поглядів.