Дружня онлайн-зустріч ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з Каспійським університетом (CASPIAN UNIVERSITY) м. Алмати (Казахстан)

16 вересня 2021 року пройшла дружня онлайн-зустріч Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з Каспійським університетом (Caspian University) м. Алмати (Казахстан).

Ініціаторами зустрічі виступили: директорка Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», к. п. н., професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Тетяна Рожнова; завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, д. п. н., професорка кафедри Ірина Сіданіч та професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, к. п. н., Тетяна Махиня.

Підтримала ініціативу зустрічі проректорка з академічних питань Каспійського університету (Caspian University), м. Алмати (Казахстан) Оксана Киричок, докторка PhD,  випускниця Каліфорнійського університету в Берклі, США, за програмою Болашак і Nazarbayev University.

У теплій та дружній атмосфері було вирішено проведення круглого столу «Управління маркетинговими комунікаціями закладу освіти: курс на міжнародну взаємодію» під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра – 2021» 15 жовтня 2021 року за участю науковців кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», науковців наукового відділу Університету та науковців  Каспійського університету м. Алмати (Казахстан).

У проведенні круглого столу  планують взяти участь також ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Микола Кириченко та проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти»,  докторка педагогічних наук, професорка Наталія Муранова.