Індивідульна форма роботи із здобувачами ОПП "Управління навчальним закладом

Кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО за максимального сприяння керівництва Університету менеджменту освіти та Навчально-наукового інституту менеджменту та психології створює найбільш комфортні умови для того, щоб навчання здобувачів вищої освіти максимально враховувало не лише їх індивідуальні потреби та особистісні освітньо-професійні інтереси здобувачів, а й було організовано за найбільш сприятливою формою організації навчання.

Відповідно до Положення про організацію освітнього процесу в ДЗВО УМО, здобувачі вищої освіти мають можливість навчатися за індивідуальною формою навчання, що передбачає максимальне врахування освітніх запитів слухача, розробку окремих навчальних планів, програм і графіка навчання. Дозвіл на використання індивідуальної форми надається ректором Університету на підставі звернення фізичної або юридичної особи.

Саме з цією метою, за участі ректора Державного закладу вищої освіти "Університет менеджменту освіти" Миколи Олексійовича Кириченка та в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юлії Олександрівни Бурцевої, завідувачки кафедри педагогіки адміністрування і спеціальної освіти Ірини Леонідівни Сіданіч та координатора напряму "Управління навчальним закладом" Тетяни Анатоліївни Махині відбулася організаційна зустріч із 8 здобувачами вищої освіти освітньої програми "Управління навчальним закладом", співробітниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У ході зустрічі було узгоджено індивідуальні плани здобувачів на 2020/21 навчальний рік та визначені ряд пріоритетних завдань серед яких робота над кваліфікаційною роботою.