Колектив ННІМП вітає колег з присудженням наукового ступеня і присвоєння вченого звання

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на підставі Наказу МОНУ «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань» від 29.06.2021 № 735, який опубліковано офіційно на сайті МОНУ 05.07.2021 року, сердечно вітає:

• завідувача кафедри публічного управління та проєктного менедменту, доктора наук з державного управління Карташова Євгена Григоровича з присвоєнням вченого звання професор;
  • професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Проходькіну Наталію Олексіївну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Щиро зичимо Вам, шановні наші науковці, міцного здоров’я, реалізації нових планів та нових ідей, нових Вам наукових здобутків!!!

З повагою,
колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»!