КОЛЕКТИВ ННІМП ВІТАЄ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ПСИХОЛОГІЇ ТА ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ БРЮХОВЕЦЬКУ ОЛЕКСАНДРУ ВІКТОРІВНУ З ПРИСВОЄННЯМ УЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОР

Директорат, професорсько-викладацький колектив, працівники і студенти ННІМП вітає доктора психологічних наук, професора кафедри психології та особистісного розвитку Брюховецьку Олександру Вікторівнуз присвоєнням ученого звання професор!

Бажаємо нових перемог та здобутків, напрацювань і звершень, невичерпного джерела натхнення і завзяття, віри в себе, наснаги у професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Це почесне звання не лише гідне і заслужене визнання напрацювань Олександри Вікторівни, але й вартий наслідування приклад наполегливості, цілеспрямованності!

Міцного Вам здоров’я, життєвої енергії, підтримки родини, друзів та колег!

Пишаємося і радіємо Вашим успіхам!