КОЛЕКТИВ ННІМП ВІТАЄ СІДАНІЧ ІРИНУ ЛЕОНІДІВНУ З ПРИСВОЄННЯМ УЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОР

Директорат, професорсько-викладацький колектив, працівники і здобувачі вищої освіти ННІМП вітають доктора педагогічних наук, завідувачку кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Сіданіч Ірину Леонідівну з присвоєнням ученого звання професор!

Бажаємо Вам нових наукових звершень та творчої наснаги. Зичимо Вам міцного здоров’я, приємних життєвих моментів, підтримки родини, друзів та колег, невичерпної енергії для нових досягнень, віри в себе, в очолювальний колектив кафедри, наснаги у професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання!