Магістрантів групи УНЗ-16-Г1 гостинно зустрічала гімназія № 172 "Нивки"

Магістрантів групи УНЗ-16-Г1 гостинно зустрічала гімназія № 172 "Нивки"

Магістрантів групи УНЗ-16-Г1 спеціалізації "Управління навчальним закладом"  7 листопада гостинно зустрічала гімназія № 172 "Нивки" в особі директора Новоселецького Геннадія Юрійовича та його управлінської команди.

Для посилення практичної складової підготовки майбутніх керівників закладів освіти на базі гімназії було організовано семінар-практикум на тему: "Вдосконалення навчально-організаційної та управлінської діяльності адміністрації школи".

В рамках семінару магістрантів ознайомили з інфраструктурою закладу, особливостями діяльності гімназії, що є учасником Всеукраїнських проектів "Хмарні сервіси в освіті" та "Розумники"; специфікою  навчання за програмою "Інтелект України" в молодших класах; можливостями впровадження STEM-лабораторії на уроках фізики та хімії;.

Окрім студентів та викладачів Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології ДВНЗ "університет менеджменту освіти" ( д. пед. н., проф. З. В. Рябова, д. пед. н., проф. Г. М. Тимошко, канд. пед. н. , доц. Т. А. Махиня) до семінару приєдналася і Наталія Іванівна Гуменюк, заступника директора Інституту інформаційних технологій, яка представила результати Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті", учасником якої також є і гімназія, щодо вдосконалення навчально-організаційної та управлінської діяльності адміністрації школи.

Колектив кафедри педагогіки, управління та адміністрування щиро вдячний адміністрації та всьому педагогічному колективу гімназії № 172 "Нивки" за співробітництво та можливість частково занурити майбутніх керівників у навчально-виховний процес й управлінську діяльність закладу!