Ми серед 101 історії успіху, народженої в Україні!

Видання книги «101 історія успіху, народжена в Україні» приурочено 30-річчю незалежності України! 101 історія успіху, 101 Людина з Великої літери! Окрім того, цікавим є той факт, що у книзі є видатні представники з різних областей та куточків України.

«Це історії про харизматичних і мужніх особистостей...» - так написано на перших сторінках книги, і однією з таких особистостей є Євген Григорович Карташов - завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, професіонал,  цінні уроки досвіду та компетентності якого сприяють формуванню в здобувачів вищої освіти  лідерських якостей.

Щиро вітаємо, радіємо і пишаємося тим, що в нашому професорсько-викладацькому складі є такий професіонал!

Книгу буде передано до 100 провідних вишів України, виходячи з цього критерію, ми - провідний заклад вищої освіти з підготовки майбутніх фахівців!