міжнародний захід "Українські свята, традиції, звичаї",

26 лютого 2020 року в ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за ініціативи відділу підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти спільно зі Студентською колегією Університету відбувся міжнародний захід "Українські свята, традиції, звичаї", що приурочений святкуванню Масляної.

Масляна -  традиційне українське свято, що відзначається протягом тижня перед Великим постом. Українські дівчата розповіли про походження цього свята, про українські традиції та звичаї, що були раніше та лишаються й дотепер, а гурт "Веселий ярмарок" дитячого оздоровчо-екологічного центру міста Києва подарував учасникам та гостям заходу українські народні пісні та танці.

В дружньому колі всі разом заспівали українську пісню "Одна калина" та усі бажаючі мали змогу скуштувати млинці. Завідувач відділу підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти Вишневська Ганна Петрівна та голова Студентської колегії Університету Чепенко Єлизавета висловили подяку керівнику гурту "Веселий ярмарок" Грицай Марії Григорівні та всьому колективу за гарний настрій та творчий підхід до втілення українських народних традицій.