на вулицях Києва проведено профорієнтаційну роботу

13 серпня 2020 року, за сприяння адміністрації  Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти», завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи Сіданіч Ірина Леонідівна та методист відділу навчальної роботи Ковальчук Анна Сергіївна провели на вулицях Києва профорієнтаційну роботу серед широкого кола молоді, презентуючи спеціальності, за якими проводиться підготовка майбутніх бакалаврів та магістрів в ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Під час спілкування з майбутніми студентами надавалась інформація щодо застосування в Університеті інноваційних методів навчання, можливостей здобувачів вищої освіти брати активну участь в науковому, культурно-масовому та спортивному житті Університету та  звернено увагу на комфортні умови проживання в університетському гуртожитку.

Молоді люди із зацікавленістю сприймали інформацію про особливості навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ставили запитання про умови та порядок вступу до Університету. Також,  особливий інтерес викликала інформація про можливість отримання подвійного диплому.

Всім бажаючим були роздані інформаційні матеріали про умови вступу на навчання до Університету.

Ми щиро запрошує  всіх бажаючих на навчання у ДЗВО «Університет менеджменту освіти»!