НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ»

05 листопада 2021 року на запрошення ГО «Платформа ОСВІТИ» в межах роботи на кафедрі публічного управління і проектного менеджменту науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права №93490 від 28.10.2019 р.)» доцентка кафедри (керівник науково-практичної студії) кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Дубініна взяла активну участь у роботі Всеукраїнської наукової онлайн конференції «Перспективи розвитку сучасної освіти».

Під час конференції Оксаною Дубініною було представлено лекцію на тему: «Загрози при роботі в Інтернеті та їх уникнення. Соціальні мережі як інструмент вчителя». У ході лекції доценткою кафедри публічного управління і проектного менеджменту було висвітлено актуальні питання сьогодення, зокрема: уточнено поняття «інформація», «інформаційна культура особистості», висвітлено, які загрози несе мережа Інтернет, опрацьовано разом з учасниками заходу правила спілкування у соціальних мережах. Жвавої дискусії набув наведений О. Дубініною приклад видатного американського кібернетика Норберта Вінера. Разом з учасниками конференції було зроблено висновок про те, що «…інформація окремих членів популяції стає інформацією суспільства». Під час заходу учасники отримали відповіді на питання «Що являє собою інформаційна система та які її складові? Як людина сприймає повідомлення? Як держава регулює забезпечення інформаційної безпеки суспільства?»

Також, О. Дубініна на початку лекції ознайомила учасників конференції з освітніми послугами, що надає ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Висловлюємо щиру подяку організаторам Всеукраїнської наукової онлайн конференції «Перспективи розвитку сучасної освіти» за запрошення та сподіваємося на реалізацію спільних проєктів.

Переглянути трансляцію конференції можна за покликанням: https://iteacher.com.ua/