Науково-педагогічні працівники ННІМП стали учасниками V Всеукраїнської конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

10 грудня 2021 року доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Карташов Євгеній Григорович та старший викладач кафедри публічного управління і проектного менеджменту, директор консультаційного центру приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Корсакевич Святослав Сергійович взяли активну участь у V Всеукраїнській конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», яка організована Академією праці, соціальних відносин і туризму та Асоціацією міст України за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Відкрив V Всеукраїнську конференцію Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, звернувшись із вітальними словами до учасників  та побажавши плідної праці у такому важливому напрямку публічного управління, як проведення муніципальних реформ у контексті децентралізації та євроінтеграційних процесів в Україні.

Актуальність даної теми конференції у першій доповіді окреслив Андрій Клочко – голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Карташов Є. Г. виступивз темою: «Новий законопроєкт про столицю України: старі проблеми та нововведення». Своїми науковими розвідками, професійним аналізом та пропозиціями Євген Григорович закликав законодавців, державних службовців та науковців переглянути окремі положення та кінцеву мету нового законопроєкту, який може вступити у дію.

У рамках презентації робіт молодих учених-юристів до виступу було запрошено Корсакевича С.  С. з темою:  «Форма прямої демократії та механізм вирішення конфліктних питань місцевого значення – місцеві референдуми».

За умовами Конкурсу молодих учених-юристів Корсакевича Святослава Сергійовича нагороджено сертифікатом «Кращий молодий дослідник муніципального права» і визнано переможцем поряд із ще двома конкурсантами! Переможці отримали цінний досвід та відзнаки, напутні слова від більш досвідчених колег та керівника проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).