Науково-педагогічні працівники ННІМП включені до складу експертів з акредитації освітніх програм!

26 січня 2021 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було затверджено включення

науково-педагогічних працівників ДЗВО «Університет менеджменту освіти» до реєстру експертів з акредитації освітніх програм, серед яких: професор кафедри публічного управління та проектного менеджменту, доктор наук з державного управління, професор Олена Алейнікова; завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Бурлаєнко; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту Оксана Дубініна та методист вищої категорії кафедри психології та особистісного розвитку - Любов Мухіна.

З цієї нагоди Національне агентство із забезпечення якості освіти вітає нових експертів та дякує за проявлену добру волю стати гідними експертами з акредитації освітніх програм і тим самим спричинитися до покращення якості вищої освіти в Україні.

Вітаємо шановних колег та бажаємо здоров’я, удачі і плідної роботи на благо розвитку вищої освіти в Україні!