ННІМП АКТИВНО ДОЛУЧИВСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ  ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРАНТІВ  ДЗВО "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ"

ННІМП АКТИВНО ДОЛУЧИВСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРАНТІВ ДЗВО "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ"

12 травня 2021 року у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України було проведено профорієнтаційний захід для майбутніх магістрів – День відкритих дверей. Захід було проведено в онлайн форматі на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі.

Відкрила захід та привітала учасників Наталія Петрівна Муранова, т.в.о. ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, докторка педагогічних наук, професорка. Наталія Петрівна відзначила актуальність та затребуваність проведення заходу для надання абітурієнтам можливості дізнатися про умови вступу та перспективи, які відкриваються для них в інноваційному та прогресивному ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Модераторами заходу були: Галина Віталіївна Бережна, кандидатка економічних наук, доцентка, доцентка кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП та Святослав Сергійович Корсакевич, методист вищої категорії кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП.

Під час виступу Ірини Віталіївни Жукової, заступниці директора з навчально-виховної роботи ННІМП, відповідального секретаря Приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, кандидатки наук з державного управління, доцентки учасники мали можливість ознайомитися  з умовами й особливостями вступної кампанії 2021 року з усіма змінами і доповненнями, порядком подання документів для складання ЄВІ та зарахування на навчання.

Особливий інтерес викликав виступ Оксани Анатоліївни Ковтун, завідувачки відділу міжнародного співробітництва ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидатки наук з державного управління, доцентки, яка розповіла про основні діючі міжнародні проєкти, зокрема, мова йшла про Австрійсько-український проєкт: «Компетентності лідерства та менеджменту для розвитку якості в опорних школах» Kultur Kontakt Austria від імені Федерального міністерства освіти, науки та досліджень Австрії.

Виступ Оксани Леонідівни Ануфрієвої, завідувачки аспірантури та докторантури ДЗВО «Університет менеджменту освіти», був приурочений особливостям забезпечення сучасних умов для підготовки науковими та педагогічними працівниками дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора наук, доктора філософії.

Родзинкою профорієнтаційної зустрічі були виступи представників кожної з кафедр ННІМП, які у своїх презентаціях розповідали про напрями та спеціальності, за якими здійснюється підготовка магістрів. 

Підсумувала захід по ННІМП Тетяна Євгенівна Рожнова, директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка, яка відмітила сучасну інфраструктуру Університету, можливість розвитку наукових здібностей, проходження практики та подякувала усім учасникам заходу.

Виступаючи із прикінцевим словом Наталія Муранова побажала бакалаврам успішно завершити навчання, скласти ЄВІ та висловила надію, що даний захід допоміг майбутнім магістрантам віднайти відповіді на питання, що їх цікавили та подарував можливість зазирнути вперед і уявити себе частиною великої родини ДЗВО «Університет менеджменту освіти».