ННІМП ДЗВО УМО  - УЧАСНИК ХІІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2021»

ННІМП ДЗВО УМО - УЧАСНИК ХІІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2021»

27 травня 2021 року науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» взяли активну участь у роботі ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2021», зокрема, Тетяна Бурлаєнко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» провели для учасників виставки в дистанційному форматі майстер-клас «Особливості побудови кар’єри в сучасних умовах».

Під час майстер-класу спікери зосередили увагу учасників на таких актуальних питаннях сьогодення, як вплив патостримінгу на сучасне покоління, розкрили особливості поведінки дітей-інфлюенсерів, разом з учасниками відповіли на питання: «Навіщо інтернет? Що класного у соціальних мережах? Що погано у соціальних мережах? Як ти почуваєшся коли користуєшся соціальними медіа?».

Також, учасники майстер-класу мали можливість ознайомитися з освітніми програми, які пропонує ДЗВО «Університет менеджменту освіти», особливостями навчання в Університеті.

Разом зі спікерами сформували правила безпеки в соціальних медіа, визначили шляхи убезпечення себе від стримерів та розкрили особливості впливу патостримінгу на побудову кар’єри.