ННІМП ініціює проведення студентського флешмобу «День вишиванки в УМО»

Шановні здобувачі вищої освіти!

Для висвітлення найкращих українських традицій та реалізації креативного підходу до організації студентського життя у ДЗВО «УМО» ННІМП запрошує вас взяти участь у флешмобі «День вишиванки в УМО».

Традиційно, День вишиванки відзначається у третій четвер травня. У 2021 році День вишиванки припадає на 20 травня. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним з яскравих, самобутніх символів української культури. До того ж, вдягаючи вишиту сорочку, ми не тільки демонструємо її красу і унікальність, але і засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Флешмоб організовується з метою надання здобувачам вищої освіти  творчої свободи, демонстрації  любові та поваги до українських традицій, в ім'я майбутнього України.

Для участі у флешмобі необхідно, до 17 травня 2021 р.,   надіслати фото учасника у вишиванці, на електронну пошту: irina_pravo@ukr.net та Заявку (завантажити тут).

Фото учасників будуть опубліковані на сайті ДЗВО «УМО».

Запрошуємо до участі!

З повагою,
Адміністрація ННІМП ДЗВО «УМО»