ННІМП ініціює проведення студентського флешмобу «УМО очима здобувачів вищої освіти»

Шановні здобувачі вищої освіти!

Для реалізації креативного підходу до організації студентського життя у ДЗВО «УМО» і висвітлення цієї роботи на сайтах ДЗВО «УМО», соціальних мережах запрошуємо вас взяти участь у флешмобі «УМО очима здобувачів вищої освіти».

Флешмоб організовується з метою надання здобувачам вищої освіти  творчої свободи, демонстрації  переваг навчання в ДЗВО «УМО».

Для участі у флешмобі необхідно записати відео, що відображає процес навчання у ДЗВО «УМО» очима здобувачів вищої освіти, і надіслати його, до 20 квітня 2021 р.,  на електронну пошту: irina_pravo@ukr.net та Заявку (завантажити тут).

Кращі відео-сюжети будуть опубліковані на сайті ДЗВО «УМО».

Запрошуємо до участі!

З повагою,
Адміністрація ННІМП ДЗВО «УМО»