Новий логотип студентського самоврядування Університету

На чергових зборах Студентської колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти" 02.06.2020 року було створено кілька макетів логотипу. Із запропонованих варіантів було обрано та погоджено остаточний варіант логотипу студентського самоврядування Університету.

Ідея логотипу з'явилась із самого головного, Студентська колегія це - орган, який, насамперед, представляє інтереси студентства, тому у своїй діяльності ставить перед собою завдання врахувати ці інтереси у повному обсязі.

Щиро дякуємо ректорату Університету та ректору Кириченку М.О. за вагому підтримку, відвертість, чуйність та постійну допомогу. Дякуємо дирекції ННІМП за мотивацію та можливість проявити себе, завжди йти до своєї цілі і ніколи не здаватись. Також щиро дякуємо кожному хто з нами співпрацює, допомагає та підтримує нас.