оголошується конкурс науково-дослідницьких робіт здобувачів вищої освіти

Шановні здобувачі вищої освіти!

Інформуємо, що оголошується конкурс науково-дослідницьких робіт здобувачів вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» «Науковий погляд: ідеї, дослідження, інновації»!

Метою конкурсу є залучення молоді до науково-дослідницької діяльності, розвиток інтересу до наукової спадщини, сприяння процесам формування лідерів освіти, здатних до проєктування інновацій та їх реалізації. Тематика вільна (право вибору теми роботи залишається за автором).

Прийом заявок і матеріалів до 27 листопада 2020 р.

Заявка для участі у конкурсі та наукова робота подаються у електронному форматі шляхом заповнення Google форми за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1RREUA_ofXWwj3OYdu10Cl9OPUCklFfCqq_atTnlFTrM/edit?usp=forms_home

За підсумками Конкурсу, Комісією визначаються переможці (I, II, III місце).

Роботи переможців будуть подані для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Для організації та проведення  створена Конкурсна комісія, до складу якої входять провідні  науково-педагогічні  працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Переможці отримують дипломи ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Конкурсанти, які не ввійшли в число Переможців отримують дипломи учасників конкурсу ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Також, учасники конкурсу отримують 10 додаткових балів, які будуть враховані при здійсненні рейтингового оцінювання їх діяльності!

Детальніше про конкурс у інформаційному листі :

Запрошуємо до активної участі у конкурсі!

З повагою,

Навчально-наукового інституту менеджменту та психології
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»                                                 О.В.Алейнікова

Заступник директора з навчально-виховної роботи