Перше Всеукраїнське заняття з медіаграмотності та пошуку фактів "Не віррр - перевіррр!!!"!!!

Перше Всеукраїнське заняття з медіаграмотності та пошуку фактів "Не віррр - перевіррр!!!"!!!

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного вищого навчального закладу "Університет менеджменту освіти" долучився до першого Всеукраїнського заняття з медіаграмотності та пошуку фактів "Не віррр - перевіррр!!!"!!!

Учасниками заходу в ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" стали здобувачі вищої освіти освітніх програм "Управління навчальним закладом", "Християнська педагогіка", "Педагогіка вищої школи", які протягом 60 хвилин разом з викладачами кафедри педагогіки, управління та адміністрування кан. пед. наук, доц. Махинею Тетяною Анатоліївною та канд. пед. наук, доц. Приходькіною Наталією Олексіївною розвивали навички критичного мислення, навчалися розрізняти маніпуляції у передвиборчих компаніях, свідомо приймати рішення, вимикаючи емоції та  зберігаючи «холодну голову». Заняття пройшло у дружній, комфортній і емоційно піднесеній атмосфері, що сприяло формуванню навичок свідомого та відповідального виборця.

Захід проходив за ініціативи міжнародної організації IREX in Ukraine в рамках проекту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" за підтримки посольства США та посольства Великої Британії в Україні. Особливістю цього заняття стало те, що воно було проведене одночасно на 400 локаціях по всій Україні для 7900 учасників. 

Учасникам рекомендовано не зупинятися на цьому, а продовжувати вивчати свій медіапростір. Зокрема, кожному учаснику було надано QR-коди інформаційних матеріалів з ресурсів, які допоможуть додатково дослідити профайли кандидатів у президенти, щоб не обрати кота в мішку.