ПЕРШІ НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДО ННІМП ПІДПИСАНО РЕКТОРОМ

Ректор  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» М. О. Кириченко 30  та 31 липня 2021 року підписав накази про зарахування на навчання  здобувачів вищої освіти відповідно до Правил прийому та рішень приймальної комісії.

Вітаємо вступників, які вже зараховані у дружню сім’ю ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на підставі перших наказів про зарахування!

Дякуємо Вам, нашим майбутнім студентам, шановним батькам, за те, що готувалися та виконали всі умови передбачені Правилами прийому і обрали саме наш заклад вищої освіти! Ми впевнені, що кожен із вступників, у майбутньому, стане успішним, компетентним фахівцем, активним досягатором поставлених цілей!