Перший триденний MIND-тренінг лідерів освіти у Києві

За результатами І Всеукраїнського форуму лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» за сприяння Міжнародного інституту розвитку інтелекту, на якому були присутні понад 250 представників навчальних закладів України (в якому взяли участь перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Кириченко Микола Олексійович  та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Алейнікова Олена Володимирівна) було прийнято рішення про проведення лекцій для педагогів з метою розвитку інноваційного мислення молоді в Україні.

15-17 березня 2016 року у приміщенні Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» відбувся Перший триденний MIND-тренінг лідерів освіти із впровадження системи інноваційного мислення у навчальному закладі, що був проведений дипломованими лекторами Міжнародного інституту розвитку інтелекту International Mind Education Institute (Республіка Корея). На тренінгу були присутні директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Алейнікова Олена Володимирівна та в.о. завідувача кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Букорос Тетяна Олександрівна.

Основною ідеєю роботи в тренінгу було розкрити важливість концепції, яку отстоюють представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту – «найголовнішою передумовою здорового суспільства є наявність правильного мислення у його членів».

Актуальність тематики для України беззаперечна, оскільки розвиток інноваційного мислення молоді є безальтернативним шляхом перетворень в Україні. Світові тенденції розвитку підтверджують, що освіта і наука створюють передумови для суспільного прогресу – економічного, культурного і соціокультурного.

Саме освіта є середовищем, де розвивається інтелектуальний ресурс нації. Об’єднання зусиль освітян шляхом створення підґрунтя інноваційного мислення це впевнений та відповідальний внесок у розвиток суспільства України.

Участь викладача в розвитку особистості студента, слухача – найвідповідальніша, оскільки, опановуючи різні науки, студент в першу чергу має зрозуміти, що спостерігати, відчувати, думати, мати мету, мати смисл своєї діяльності – це означає використовувати силу свого інтелекту!

Даний захід був цікавий і методиками проведення лекцій, практичних занять, екзамену, співбесіди, якими із задоволенням ділилися колеги Міжнародного інституту розвитку інтелекту.

Логічним продовженням роботи MIND-тренінгу лідерів освіти будуть ІІ та ІІІ-ій етапи тренінгів, що плануються наприкінці квітня 2016 року. Запрошуємо колег долучитися до заходів, якщо ви також розділяєте ідеї здорового мислення та важливої ролі педагогів-лідерів у розвитку людського капіталу України!