Перспективи співпраці ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з Каспійським університетом, м. Алмати (Казахстан)

2 вересня 2021 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбулась дружня зустріч з проректором з академічних питань Каспійського університету (Caspian University), м. Алмати (Казахстан) Оксаною Киричок, доктором PhD,  випускницею Каліфорнійського університету в Берклі, США, за програмою Болашак і Nazarbayev University.

У зустрічі взяли участь: директор ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент  Тетяна Рожнова; заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат економічних наук, доцент Олена Фещенко, та кандидат наук з державного управління, доцент Оксана Ковтун.

Під час зустрічі були окреслені шляхи подальшої співпраці.

Оксана Киричок зустрілась також з проректором з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти»,  доктором педагогічних наук, професором Наталією Мурановою.

Наталія Муранова ініціювала в подальшому підписання меморандуму між двома Університетами, що сприятиме розширенню можливостей співпраці як для здобувачів вищої освіти так і для науково-педагогічних працівників обох закладів вищої освіти.