Перспективи співпраці ННІМП із закладами ПТО Житомира

3-4 листопада 2021 року директорка Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Євгенівна Рожнова зустрілася з директоркою Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти Житомирської області Валентиною Ананіївною Васильчук для обговорення перспектив співпраці.

З метою профорієнтаційної роботи та для узгодження умов заключення угоди про співпрацю Тетяна Рожнова зустрілась з колективом ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира» та його директоркою, заслуженим працівником освіти України Світланою Олександрівною Мосейчук.

Тетяна Рожнова ознайомила присутніх з напрямками діяльності ННІМП, умовами вступу та перевагами навчання в Інституті.