підписано Договір про практичну підготовку (стажування) здобувачів вищої освіти та педагогічних, науково-педагогічних працівників між Навчально-науковим інститутом менеджменту і психології ДЗВО «УМО» та турецькою компанією SEANS

Договір було підписано директоркою ННІМП Алейніковою Оленою із Президентом SEANS Айтачем Алтаєм.

За умовами укладеного Договору, під час практики (стажування)  здобувачі вищої освіти та педагогічні (науково-педагогічні) працівники мають можливість оволодіти практичними навичками роботи із дітьми та підлітками в анімаційних командах; формами та методиками проведення занять для дітей та підлітків в ігровій формі; ознайомитись із особливостями організації дитячого відпочинку, розваг та спортивних заходів; удосконалити практику розмовної іноземної мови; оволодіти сучасними технологіями, механізмами і формами організації управління у сфері розваг та гостинності; впровадити в практику авторські методики роботи (навчання) з дітьми та підлітками; здійснити обмін досвідом.

Представниками УМО в особі директорки ННІМП Алейнікової О.В., заступника директорки Фещенко О.Л., завідувача відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А. була організована і проведена зустріч представників турецької компанії SEANS та готелів Анталійського узбережжя із здобувачами вищої освіти. В ході зустрічі студенти та викладачі мали можливість отримати інформацію щодо умов проходження практичної підготовки (стажування), безпосередньо поспілкуватись із представниками готельного бізнесу та отримати відповіді на всі питання.