ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ з Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою

20 квітня 2021 року за ініціативи кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося підписання угоди про співпрацю між Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою обласною радою.

Зустріч проходила в онлайн-форматі.

Зі сторони Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України присутніми були у м. Києві:

Кириченко М. О. – ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих;

Муранова Н. П. – проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;

Рожнова Т. Є. – директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент.

У Запоріжжі були присутні на підписанні угоди:

Старух О. В. –  голова Запорізької обласної державної адміністрації;

Жук О. Ю. –  голова Запорізької обласної ради;

Карташов Є. Г. – завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

При підписанні угоди обговорювались плани  щодо подальшої спільної діяльності, про що у своїх виступах зазначив ректор Університету – М. О. Кириченко та голова Запорізької обласної державної адміністрації – Старух О. В., голова Запорізької обласної ради – Жук О. Ю..

Предметом угоди є здійснення безпосередньої наукової, освітньої та методичної співпраці сторін, спрямованої на об’єднання науково-практичного, освітнього, методичного та організаційного потенціалів у межах реалізації спільної діяльності. Впровадження багатопрофільної системи освітніх заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Дана угода сприятиме спільній просвітницькій діяльності, організації науково-практичних семінарів, круглих столів та конференцій, виданню спільних наукових журналів, науково-практичних і науково-методичних публікацій.

На підписання угоди запрошено було Запорізьке обласне телебачення.