Підсумковий концерт «УМО – країна чудес!», присвячений закінченню 2015/2016 навчального року

Підсумковий концерт «УМО – країна чудес!», присвячений закінченню 2015/2016 навчального року

2 червня 2016 року, здобувачами вищої освіти денної форми навчання, був проведений підсумковий концерт «УМО – країна чудес!», присвячений закінченню 2015/2016 навчального року. Захід було організовано за мотивами казки Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес», де безперечно країною чудес та нових відкриттів для першокурсників став саме ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Перетворена на новий лад казка викликала купу вражень та захоплення як і у глядачів, так і у виконавців постанови. В рамках заходу Перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор філософії Кириченко Микола Олексійович, вручив Грамоти переможцям у номінації «Викладач року (за версією здобувачів вищої освіти)»:

  • старшому викладачу кафедри економіки та управління персоналом – Сєднєву Сергію Сергійовичу;
  • доценту кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи, кандидату історичних наук – Вінніченко Аллі Анатоліївні.

Подяки за активну участь у освітньому процесі та студентському житті, здобувачам вищої освіти:

  • Гончарової Анні, Некрасову Михайлу, Андрієнко Олені, Арамуні Вардану, Колєсніку Сергію, Надворному Ярославу, Іванової Анастасії, Лаптєвої Кристині, Толвай Юлії, Бажан Катерині.

Директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктор наук з державного управління, професор Алейнікова Олена Володимирівна вручила Грамоти переможцям:

1)    у номінації «Студент року (за версією викладачів)»:

  • студентці групи ПБ-15-Д1ск, напряму підготовки «Психологія» – Левчук Лілії;
  • студентці групи УПБ-14-Д1 напряму підготовки «Управлінні персоналом та економіка праці» – Кододовій Ользі;
  • студентці групи МОБ-14-Д1 напряму підготовки «Менеджмент» – Морозовій Катерині.

2)    у номінації «Чарівність рокуза (версією викладачів)»студентці групи ПБ-15-Д1 напряму підготовки «Психологія» Мережко Софії;

3)    у номінації «Гуру соцмереж (версією викладачів)»студентці групи ПБ-15_Д1ск напряму підготовки «Психологія» Войненко Альоні;

4)    у номінації «Ніжність року (версією викладачів)»студентці групи УПБ-15-Д2 напряму підготовки підготовки «Управлінні персоналом та економіка праці»Морельовій Анні;

5)    у номінації «Посмішка року (версією викладачів)»студентці групи МОБ-14-ДП1 напряму підготовки «Менеджмент» Борисовій Юлії.

  

Щиро дякуємо здобувачам вищої освіти та адміністрації ННІМП за гарну концертну програму та святковий настрій!