планове засідання Студентської колегії Університету

05.02.2020 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології УМО відбулось планове засідання Студентської колегії Університету. На порядок денний винесено питання: про загальні збори здобувачів вищої освіти 11.02.2020 року; звіт голови Студентської колегії Університету за 2019 рік; затвердження кошторису студентського самоврядування на 2020 рік; зміни до Положення Студентської колегії Університету та моніторинг відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти.

Студентська колегія Університету прийняла рішення про об'єднання 3-х відділів та зняття з посад двох заступників голови; посилення контролю та моніторингу відвідування здобувачами вищої освіти навчальних занять та здобувачів проживаючих у гуртожитку Університету; про контроль своєчасної сплати за навчання та гуртожиток; звітність старост академічних груп та інше. Голова Студентської колегії наголосила про те, що всі відділи мають звітуватись кожного місяця, а також старостам академічних груп про необхідність звітності відвідування навчальних занять здобуввачами вищої освіти в кінці кожного місяця.