ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ РОЗПОЧАТО

З 19 по 20 квітня 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в групі здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ПВШ-19 Г1 освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» спеціальності «Освітні, педагогічні науки» успішно відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти.

Попередній захист кваліфікаційних робіт провели: Рожнова Т. Є. – директор ННІМП, професор кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Сіданіч І. Л. – завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор кафедри; професори кафедри: Тимошко А. М. – доктор педагогічних наук та Махиня Т. А. – кандидат педагогічних наук.

Дипломні проєкти здобувачів вищої освіти засвідчили, що їх виконавці – здобувачі освіти можуть бути допущені до захисту кваліфікаційних робіт за умови деяких уточнень або внесення певних коректив.

Тож побажаємо успішного захисту кваліфікаційних робіт як здобувачам вищої освіти, так і їхнім науковим керівникам!