Популяризація освітніх програм ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності та популяризації освітніх програм ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» 20 жовтня 2017 року на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 254 м. Києва відбулася зустріч з учнями 9-11 класів. Університет на зустрічі представляла старший викладач кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  Стасюк Наталія Василівна.

У заході взяло участь 92 особи. В учнів виникли питання щодо порядку оплати за навчання, організація виховної роботи, рівень викладання іноземної мови, зручності розташування Університету, наявності бюджетних місць, знижок в оплаті за навчання для соціально-незахищених громадян, гуртожитку, його вартості та ін.

Крім того, учні були проінформовані про можливість навчання на підготовчих курсах до ЗНО на базі ДВНЗ «Університет менеджменту світи.

Після презентації ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» учні та студенти отримали рекламні матеріали з інформацією про умови навчання в закладі освіти та були запрошені відвідати його особисто.

Особливу вдячність за надану можливість зустрітися з випускниками школи та теплий прийом колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології висловлює директору школи Брюховецькій Наталії Василівні, заступнику директора з виховної роботи Добривечір Аллі Володимирівні та психологу (відповідальна за проведення профорієнтації у школі) Кушнір Світлані.