працівники ННІМП взяли участь у засіданні Громадської ради при МОН України

16 грудня 2021 року в залі колегії Міністерства освіти і науки України відбулось засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України, в якому взяли участь представники релігійних організацій, церков, установ, закладів та асоціацій різного професійного спрямування. Дане засідання Громадської ради транслювалось онлайн, що створило умови для участі більшої кількості учасників у обговоренні питань Порядку денного засідання. Серед учасників засідання Громадської ради були  Сіданіч Ірина Леонідівна, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, доцент, член Громадської ради та Мухіна Любов Яківна, старший викладач, методист вищої категорії кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», секретар Громадської організації «Українська асоціація педагогів-християн».

Під час обговорення звіту діяльності Громадської ради Сіданіч І. Л. відзначила вагомі результати співпраці між Громадською радою з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України і ДЗВО «Університет менеджменту освіти» і окреслила основні вектори співпраці у 2022 р., позитивно охарактеризувала досягнуті результати, висловила пропозиції щодо підвищення ефективності роботи Громадської ради у наступному році.

Під час свого виступу Мухіна Л. Я. акцентувала увагу на можливостях, що відкриває синергія педагогічних та психологічних технологій у процесі розробки і впровадження навчальних курсів, тренінгів, проєктів і програм особистісного розвитку і духовно-психологічного супроводу здобувачів освіти, здобувачів наукових ступенів, педагогічних працівників, учителів, викладачів, управлінців в умовах освітнього процесу в закладах освіти, і внесла пропозиції до плану роботи Громадської ради у 2022 році.

Після офіційного засідання Громадської ради Сіданіч І. Л. разом з Дар’єю Новіковою, директором Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія», випускником ДЗВО «Університет менеджменту освіти», провела зустріч з заступником Міністра освіти і науки України Роговою Вірою Борисівною, під час якої було обговорено перспективи співпраці щодо розвитку системи освіти в Україні.

В результаті проведення засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України учасниками було підведено підсумки роботи Громадської ради за 2021 рік та обговорено актуальні питання діяльності Громадської ради та визначено перспективи роботи у 2022 році.