працівником поліції було проведене заняття для здобувачів вищої освіти

30 вересня 2020 р., працівником поліції,інспектором Управління патрульної поліції у м. Києві, лейтенантом поліції Шестопалом Антоном Володимировичем було проведене заняття для здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Заняття було проведене за сприяння та ініціативи Олени Алейнікової − директора ННІМП ДЗВО «УМО», Олени Фещенко − заступника директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, Ірини Жукової − заступника директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО» та кураторів академічних груп здобувачів вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО».

Відкриваючи заняття, Ірина Жукова привітала здобувачів вищої освіти, закликала їх бути уважними, ініціативними та відповідально віднестися до отриманої інформації.

Під час заняття Антоном Володимировичем були надані професійні роз’яснення з питань захисту законних прав та інтересів громадян. Особливу зацікавленість та пожвавлення серед студентів викликала інформація щодо понесення різних видів відповідальності за скоєння правопорушень. Також, актуальною видалася презентація щодо правомірності, законності поведінки працівників поліції та ін.

У цілому, заняття пройшло продуктивно, цікаво та жваво, в атмосфері доброзичливості та націленості на результат. По завершенню, здобувачі вищої освіти подякували за проведене заняття, адже знання прав та обов’язків громадян, удосконалення практичних навичок використання законодавчих основ щодо їх належного захисту відіграє домінуючу роль у житті кожного.