ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ННІМП

11 лютого 2022 року заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП Віра Драгунова провела онлайн-бесіду зі студентами, старостами та кураторами академічних груп щодо протидії хабарництву, зловживанням і корупції в закладі вищої освіти. На зустріч був запрошений голова Студентської колегії УМО Павло Бірюк.

Цікавим та пізнавальним для аудиторії був розгляд внутрішніх нормативних документів Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти». Під час зустрічі були опрацьовані Положення «Про академічну доброчесність ДЗВО «УМО», «Про комісію з питань етики та академічної доброчесності», «Про політику та процедуру врегулювання конфліктних ситуацій», Антикорупційна програма Університету, Етичний кодекс Університетської спільноти тощо; розглянуті питання щодо проблем здобувачів вищої освіти.

Учасники заходу отримали відповіді на всі запитання, подякували працівникам Навчально-наукового інституту менеджменту та психології за нагоду і можливість онлайн консультування в умовах карантинних обмежень.