Представники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології відідали Ліцей № 38 ім. В. М. Молчанова

Представники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології відідали Ліцей № 38 ім. В. М. Молчанова

25 квітня 2018 року з метою популяризації освітніх програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП Пустовалов І.В. та доцент кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Дубініна О.В. відвідали Ліцей № 38 ім. В. М. Молчанова м. Києва. В ході зустрічі з учнями 10-11 класів ліцею була надана профорієнтаційна підтримка у процесі вибору майбутньої професії та профілю подальшого навчання. У заході взяло участь близько 50 осіб.

Учнів ліцею цікавили питання щодо умов вступу до Університету, проведення виховної роботи, рівня підготовки фахівців, можливих перспектив у подальшому працевлаштуванні, порядку оплати за навчання, знижок в оплаті за навчання для соціально незахищених громадян.

Під час бесіди учні просили порадити, на яку спеціальність їм краще вступати, зважаючи на їхній профіль.

Під час презентації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» учні ліцею отримали рекламні матеріали з інформацією про умови навчання в ньому та контактні дані закладу, а також були запрошені відвідати його особисто.