ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З УЧНЯМИ ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «АФІНИ»

14 грудня 2021 року відбулась зустріч із керівництвом та учнями приватного закладу освіти «Афіни» (м. Київ) директором консультаційного центру ДЗВО «УМО», старшим викладачем кафедри  публічного управління і проектного менеджменту ННІМП Корсакевичем С. С. у партнерстві із кафедрами публічного управління і проектного менеджменту та педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інститут менеджменту та психології.

В рамках зустрічі Святослав Сергійович провів презентацію освітніх послуг ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ознайомив старшокласників із особливостями освітніх програм кафедр ННІМП!

Реакція учнів протягом профорієнтаційного заходу була позитивною, вони проявили інтерес до презентованих спеціальностей.

Усі учасники були присутні на Всеукраїнському дні відкритих дверей, який відбувся 16 грудня 2021 року на платформі ZOOM.