Профорієнтаційний захід для школярів 9-11 класів

03.02.2017 кафедра психології та особистісного розвитку разом з іншими кафедрами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології була задіяна у проведенні профорієнтаційного заходу для школярів 9-11 класів міста  Вишневого.

Було проведено просвітницьку роботу серед молоді стосовно вибору професії, «підводних каменів» при виборі спеціальності, особливостей взаємодії з батьками під час орієнтації у різноманітті фахів тощо.

Кафедра психології в особі старшого викладача, Кримлової Юлії Михайлівни, ознайомила з особливостями діяльності установи, її навчально-методичним забезпеченням та з науковими здобутками членів кафедри. У формі дискусії було обговорено рівень розвитку та ступінь актуальності такої науки, як психологія у сучасному світі.