ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У ШКОЛІ №151 М. КИЄВА

21 травня 2019 року з метою популяризації освітніх послуг Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» методист відділу навчальної роботи Вікторія Швидченко та здобувач вищої освіти спеціальності «Менеджмент» Володимир Яроцький провели зустріч-бесіду з учнями 10-11 класів школи І-ІІІ ступенів № 151 м. Києва Голосіївського району.

В ході заходу учні школи були ознайомлені з існуючими бакалаврськими та магістерськими освітніми програмами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», умовами вступу до Університету.

Учнів випускних класів цікавили питання переліку предметів ЗНО для вступу в Університет, організація студентського дозвілля, рівень викладання іноземної мови, зручності доїзду до Університету, наявності бюджетних місць.

Під час презентації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» учні отримали рекламні матеріали Університету.