ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД В ШКОЛАХ м. БОГУСЛАВА

13 лютого 2019 року з метою популяризації освітніх програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініна О. В., завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Бурлаенко Т. І., завідувач кафедри педагогіки, управління та адміністрування Рябова З. В, доцент кафедри психології та особистісного розвитку Інжиєвська Л. А. провели виїзні бесіди-зустрічі з учнями 10-11 класів шкіл м. Богуслав (Богуславська спеціалізована школа №1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради Київської області; Богуславська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Богуславської районної ради Київської області; Богуславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" Богуславської районної ради Київської області)

В ході зустрічі учнями була надана профорієнтаційна підтримка у виборі профілю подальшого навчання і сфери майбутньої професійної діяльності У заході взяло участь близько 80 осіб.

Учнів цікавили умови вступу до Університету, організація студентського дозвілля, міжнародні програми, зручності проїзду до Університету, перспективи подальшого працевлаштування, порядок оплати за навчання, наявність гуртожитку та його вартість.

Під час бесіди учні просили порадити, на яку спеціальність їм краще вступати, зважаючи на їхній профіль закладу загальної середньої освіти, який вони закінчують.

Під час презентації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» учні отримали рекламні матеріали Університету, а також були запрошені відвідати його особисто.