ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД В ШКОЛАХ м. Яготин

22 лютого 2019 року з метою популяризації освітніх програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініна О. В., завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Бурлаєнко Т. І., старший викладач кафедри психології та особистісного розвитку Кримлова Ю. М. провели виїзні бесіди-зустрічі з учнями 10-11 класів шкіл м. Яготин (Яготинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1; Яготинський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2"; Яготинський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №3").

В ході зустрічі учням була надана профорієнтаційна підтримка у виборі профілю подальшого навчання і сфери майбутньої професійної діяльності У заході взяло участь близько 60 осіб.

Учнів-випускників цікавили питання умов вступу до Університету, організація студентського дозвілля, міжнародні програми з академічної мобільності, можливі перспектив їх подальшого працевлаштування, порядок оплати за навчання, наявність знижок в оплаті за навчання для соціально незахищених громадян, наявністьі гуртожитку та його вартості.

Під час презентації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» учні отримали рекламні матеріали Університету, а також були запрошені відвідати Дні відкритих дверей, які організовуються в Університеті два рази на місяць.